SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові на вихідних з’їли понад три тонни шоколаду


2013-11-05 11:39:37 UTC

У Львові 6-8 березня тривало ІІІ міське Свято шоколаду. У Палаці мистецтв та на площі перед львівською Оперою було з’їдено понад 3 тонни шоколадних виробів, повідомляє Zaxid.net. Наступного року буде ще більше – обіцяють організатори фестивалю, адже свято будуть переносити у більші приміщення.

Протягом трьох днів ласуни зі Львова та інших міст України, а також з-за кордону, куштували шоколадні плитки, напої, пончики, фонтани і навіть скульптури. Під час Свята львівські кондитери вирізьбили шоколадні скульптури, які продали 8 березня на благодійному аукціоні в рамках Шоколадного балу. Також на аукціоні було продано за 3 500 грн шоколадного лева, котрого створив відомий кондитер Валентин Штефаньо. Усі виручені гроші передано на благодійні цілі, а лева нові власники обіцяють виставити на загальний показ.

Концертмейстером Шоколадного балу був відомий український маестро Григорій Чапкіс, а танцювальні майстер-класи давав Влад Яма. Подія зібрала поціновувачів класичних балів і минула у приємній та невимушеній атмосфері.

У неділю в межах Свята, відбувся також аукціон портретів львівських політиків та громадських діячів. Ці портрети львівська художниця Ольга Русановська намалювала чорним шоколадом на білій, також шоколадній, основі. Найдорожче, за 4 600 грн, продали портрет депутата Львівської міськради Вардкеса Арзуманяна.

«Готувати свято, звісно, було непросто, але ми задоволені отриманим результатом. Палац мистецтв виявився для нас затісним, тому наступний фестиваль проведемо у значно більшому приміщенні. Важливо, що Львів, який давно склався як шоколадна столиця, цього року цей статус знову підтвердив», – розповів радник міського голови з питань розвитку туристичної інфраструктури Андрій Сидор.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться