SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Українсько-польський професійний турнір із тайського боксу


2013-11-05 11:39:37 UTC

7 березня в ГК «Буковель» у розважальному центрі «Бука» пройде грандіозний гала-вечір – польсько-український професійний турнір із тайського боксу муей-тай.

Представляти нашу країну будуть справжні зірки українського тайбоксу і кікбоксингу, такі як: Сергій Куляба (чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон Украіни з тайського боксу, м.Одесса), Володимир Артеменко (чемпіон світу з тайському боксу, чемпіон України, м.Одесса), Сапа Тарас (багаторазовий чемпіон України з тайського боксу, фіналіст Кубку Європи з кікбоксингу, м.Івано-Франківськ), Олена Овчиннікова (чемпіонка світу з кікбоксингу серед професіоналів, чемпіонка світу з тайського боксу, м.Львів), Аджиосманов Ервін (Чемпіон України, срібний призер Кубку Європи з кікбоксингу, м.Івано-Франківськ), Вячеслав Камнєв (чемпіон України з тайського боксу, м.Одесса). Наші спортсмени будуть змагатися з не менш титулованими бійцями з Польщі.

На вас чекають 6 основних захоплюючих поєдинків.

Перед основними боями пройдуть 2 попередні двобої надзвичайно перспективних спортсменів: Савки Андрія (чемпіон Кубку України з тайського боксу, чемпіон України і Європи з кікбоксингу, м.Івано-Франківськ), Павла Гриценка (чемпіон світу з кікбоксингу, м.Львів).

Спеціальний гість турніру – багаторазовий чемпіон світу з тайського боксу, фіналіст К-1 World MAX 2008 Артур Кішенко!

Бронювання місць за телефоном : +38 (095) 49-89-000.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться