SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

П’ять «бомбових» фестивалів


2013-11-05 11:39:36 UTC

Цьогоріч у Львівській області планують провести п’ять «бомбових» фестивалів, розповідає «Щоденний Львів».

Як розповів заступник начальника управління культури та туризму Львівської ОДА Андріан Кліщ, до трійки всіма знаних фестів входять «Славське-Рок», «Підкамінь», «ФортМісія», а замкнути список лідерів планують «Кульчиці фестом» та фестом у місті Белз.

За словами Андріана Кліща, «Кульчиці-фест» – це свого роду захід, який поєднуватиме не лише розваги, а й повернення в історію, що є його своєрідною родзинкою, що вдало розбавлятиме ароматна кава та спортивні ігри. «Фестиваль має бути різновекторний, де поєднуватиметься кава, футбол і танці», – розповів він. А щодо етнофолькового фестивалю «Белз», то акцент буде поставлений на кухні різних національностей. «Белз цікавий історично, і саме в цьому руслі ми будемо рухатись, постараємось задовольнити смаки навіть найвибагливіших гурманів і запропонуємо їм страви української, єврейської, польської, російської та інших кухонь», – наголосив він.

У той же час настрої щодо фінансування з бюджету області доволі песимістичні. «Ми будемо прости допомоги у Гільдії рестораторів Львова», – наголосив Кліщ.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться