SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Ще один потужний туристично-оздоровчий комплекс запрацював в Закарпатськый області – санаторій «Боржава»


2013-11-05 11:39:36 UTC

Незважаючи на те, що санаторій працює всього кілька місяців, встиг завоювати своїх шанувальників і заявити про себе на всю країну, стверджує «Туристично-інформаційний вісник Закарпаття». Так, спільним рішенням Академії медичних наук, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я санаторій  «Боржава» визнано флагманом сучасної медицини.

Цього четверга санаторій, як і годиться, було освячено. Обряд проводив отець Юрій. В урочистостях взяв участь і голова облдержадміністрації Олег Гаваші.

Свого часу на околицях села працював пансіонат «Факел», але потім без господаря тривалий час занепадав. Генеральний директор асоціації санаторно-курортних закладів «Сана-Тур» і власник санаторію Олег Уваров розповідає, що реконструкція «Боржави» тривала майже чотири роки. Загалом, тут було вкладено понад 24 мільйони гривень.

Нині «Боржава» одночасно може прийняти понад 150 відпочиваючих. Для цього облаштовано 70 номерів, збудовано невелике котеджне містечко. Заклад розрахований на відпочиваючих з різними статком – в санаторії є 15 «соціальних» номерів та понад двадцять класу «люкс».

Профіль лікування – захворювання кишково-шлункового тракту та опорно-рухового апарату. До послуг відпочивальників запропоновано п’ять видів мінеральних вод. Родзинкою для відпочивальників є лікувальні процедури із застосуванням закарпатського вина – це так звана винотерапія. Нещодавно у структурі санаторію створена і конеферми, де для відпочиваючих відкрито школу верхової їзди. Тут їм пропонуються триденні курси їзди на конях.

Оздоровленню сприяє і цілий спектр сучасних медико-оздоровчих процедур, чудові умови проживання. На території санаторію облаштовано літній амфітеатр, сучасний конференц-зал тощо, що дозволить проводити тут різного роду культурницькі заходи.

 Як стверджує Олег Уваров, зацікавленість закладом зі сторони туристів надзвичайно висока – і в літній, і в зимовий сезон. До слова, завдяки новому санаторію хороший зиск має і Довжанська селищна рада: зростають надходження в бюджет, в санаторії працевлаштовано понад 100 чоловік. Окрім цього, санаторій активно долучається й до благодійництва. Це підкреслив і керівник краю під час урочистої церемонії освячення.

 – Ми завжди йдемо назустріч тим інвесторам, котрі, започатковуючи в нашому краї власний бізнес, прагнуть зробити щось і для області та його мешканців. До таких людей належить Олег Уваров, – зауважив Олег Гаваші.

 – Сьогодні я хочу подякувати керівництву санаторія за співпрацю, за розуміння потреб мешканців області. Так, лише з початку року 20 закарпатців – інваліди, ветерани війни, афганців і чорнобильців – змогли безкоштовно відпочити в «Боржаві» та «Теплиці» (санаторій у Виноградові, де генеральним директором також Олег Уваров, – Авт.). Така практика є прикладом соціально відповідального бізнесу.

Керівник краю зауважив, що розвиток туристично-рекреаційної галузі залишається одним із пріоритетних для обласної влади. Так, кількість туристів, що відвідали наш край за останні п’ять років, зросла майже вдвічі. Мережа санаторно-курортних, туристично-рекреаційних та готельних закладів області нараховує 318 об’єктів. На сьогодні в області одночасно можна розмістити понад 21 тисячу осіб.

Збільшується і кількість санаторіїв: нині їх в області є 32, де одночасно можуть пройти курс оздоровлення 4,5 тисячі осіб. Цього року планується ввести в експлуатацію ще два великі санаторні комплекси «Сойми» на Міжгірщині та «Деренівська купіль» в Ужгородському районі.

Своєю чергою Олег Уваров повідомив, що компанія, яку він очолює, планує і надалі інвестувати в туристично-рекреаційну галузь Закарпаття.

 – Ми працюємо в багатьох регіонах України. Якщо порівнювати ситуацію з іншими областями, то інвестиційний клімат в Закарпатті є надзвичайно сприятливим. Влада всіляко сприяє бізнесу, більше того допомагає, щоби інвестори приходили і працювали в області.

Наприкінці урочистостей голова облдержадміністрації Олег Гаваші вручив керівнику закладу Олегу Уварову спільну відзнаку обласної державної адміністрації та обласної ради «За розвиток регіону» і побажав успіхів у подальшій роботі.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться