SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Гонка-переслідування на світовому чемпіонаті серед юніорів вивела новояворівського біатлоніста з 24 на 16 місце


2013-11-05 11:39:08 UTC

На Чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів, який нині проходить в Альпах (Італія), вихованець Новояворівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Янтар» Віталій Кільчицький під час спринтерської гонки серед 82 учасників здобув 24 місце. Підвела стрільба. Про це повідомив сьогодні, 30 січня, власкор Західної інформаційної корпорації з посиланням на заслуженого тренера України, майстра спорту з біатлону, викладача Новояворівської СДЮСШОР «Янтар» Миколу Паніткіна.

З його словами, Віталій Кільчицький під час наступного змагання – гонки – переслідування стартував з відстанню від лідера за результатами спринтерської гонки: йому таки вдалося переміститися з 24-го на 16-те місце, значно поліпшивши результат.

«Сьогодні, 30 січня, вихованка Новояворівського «Янтаря» біатлоністка Юлія Бєган бігтиме в Альпах (1800 м над рівнем моря) естафету, а на її друзів по спортшколі Віталія Кільчицького та Віталія Кожушка естафета чекає завтра», – зазначив заслужений тренер України з біатлону Микола Паніткін.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться