SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Самотні, які відвідують замок Сент-Міклош на Закарпатті, швидко знаходять свою пару


2013-11-05 11:39:36 UTC

Місцеві жителі називають споруду замком любові. Кажуть, тут оселився привид, який допомагає знайти людям коханих та одружитися. розповідає «Туристично-інформаційний вісник Закарпаття».

Художник 35-річний Йосип Бартош із Закарпаття живе в замку Сент-Міклош у селищі Чинадієво.

— 1682 року графиня Ілона, дружина графа Ференца Ракоці I, закохалася в повстанця Імре Текелі. Він зібрав армію проти австрійської монархії, — розповідає Йосип Бартош. — Тут проходили їхні таємні побачення. Овдовівши, Ілона вийшла заміж за Текелі. Коли померла, замком почав блукати її привид. Я теж її бачив. Дев’ять років тому приснилася жінка у вишуканому вбранні. Наказала: «Бери замок, ми тобі допоможемо». Хто «ми», я ще не знаю, але замок «узяв». Хочу зробити з нього палац одружень.

Кажуть, самотні, які відвідують Сент-Міклош, швидко знаходять свою пару.

— Я тут зустрівся з Тетяною. За півроку ми побралися. Якось одна дівчина загубила тут свій перстень. Уночі їй наснилося, що він лежить між цеглинами на другому поверсі. Там його і знайшли. Хоча вона казала, що не підіймалася на другий поверх. Через кілька місяців вона повінчалася зі своїм хлопцем. Буває, відвідувачі не подобаються привиду. Він дихає їм у вуха вітерцем, насилає відчуття тривоги. Сфотографувати його досі не вдалося.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться