SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На цвітіння сакури в Ужгороді традиційно очікують велику кількість туристів


2013-11-05 11:39:36 UTC

Фахівцями кафедри туризму за підтримки систем «Турінформ Закарпаття» розробляється маркетингова програма та стратегія просунення туристичних можливостей (продукти та послуги) підприємств індустрії туризму регіону за межами краю.

Як повідомив «Турінформ Закарпаття» зав. кафедри туризму Федір Шандор, цієї весни традиційно привабливими для туристів будуть період цвітіння долини нарцисів, та сакур у місті Ужгороді. З цією метою ми розробляємо спеціалізовані програми «Сакура 2010», святкування, фестивалі у різних зонах, щоб здійснити перерозподіл туристичних потоків у зоні Хустського, Мукачівського, Ужгородського районів, та, звичайно, транзитних магістралей.

Як повідомив керівник «Турінформ Закарпаття» Олександр Коваль, вже сьогодні розробляється окрема програма травневих святкувань у м. Ужгороді. Ми запрошуємо туристичні агенції України до співпраці, адже від ефективної координації дій залежить всебічний розвиток системи обміну інформації та об`єктів індустрії туризму. Адреса для контактів: office@tourinform.org.ua.

Наша мета, зробити травневі свята в Ужгороді щорічним активним іміджевим брендом, від чого виграє туризм не лише в Ужгороді а й на Закарпатті.

На початку березня 2010 року, Регіональний туристично-інформаційний центр Закарпаття на основі квартального дослідження туристичного ринку області презентує вподобання та очікування туристів, і ця інформація значно допоможе краще спланувати події, та формат надання послуг.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться