SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Олімпійських іграх змагатимуться 8 вітчизняних лижників


2013-11-05 11:39:35 UTC

12 лютого стартують XXI Зимові Олімпійські ігри. Міжнародна федерація лижного спорту офіційно повідомила про збільшення квоти для українських спортсменів в лижних гонках на 4 місця, констатує Коломия ВЕБ Портал.

Відтак на Олімпійських іграх у цьому виді змагатимуться 8 вітчизняних лижників, серед яких і житель Івано-Франківщини Роман Лейб’юк (що разом з В. Бощуком і Н. Діденко уже виступав на зимових іграх), який попередньо їхав до Ванкуверу як резервіст, повідомляє Івано-Франківська ОДТРК.

Загалом склад Олімпійської збірної України налічує 45 спортсменів: 11 у біатлоні, 8 у лижних гонках, 7 у фігурному катанні, по 6 у фрістайлі та санному спорті, по 3 у гірськолижному спорті та стрибках та 1 спортсмен у лижному двоборстві. Остаточна реєстрація делегації України на участь у ХХІ зимових Олімпійських іграх відбудеться 29 січня у Ванкувері.

До канадського Ванкувера разом з офіційними особами вирушить національна збірна України у складі 97 чоловік, підсумовує Інтернет-версія газети «Галичина». Представлятимуть Прикарпаття стрибуни з трампліна Володимир Бощук і Олександр Лазарович, гірськолижниця Богдана Мацьоцька та Надія Діденко (фристайл). До Ванкувера поїдуть два тренери з Прикарпаття — Олександр Пічугін (фристайл) і Олег Мацьоцький (гірськолижний спорт).

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться