SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Бітлз forever


2013-11-05 11:39:35 UTC

31 січня у клубі «Picasso» у Львові відбудеться концерт «Beatles живе серед нас» у межах концертної серії «Picasso Jazz Hall». У джазовому вечорі беруть участь група «Beatlevs» зі Львова та гурт «Cherkasy Jazz Quintet XL» із Черкас. Концерт приурочений до річниці останнього концерту ліверпульської четвірки 30 січня 1969 року.

«Концерт «Beatles Jazz Time» – це мелодії легендарної ліверпульскої четвірки у джазовому звучанні, які виконуватимуть музиканти «Cherkasy Jazz Quintet XL» у межах концертного туру у підтримку альбому «Remembering the Beatles». Музиканти черкаського джазового квінтету віддали шану легендарним «бітлам» і записали 13 творів (по одному з кожного з 13 офіційних альбомів) ліверпульської четвірки.

Цю запальну і теж ностальгічно-романтичну джазову програму меломани отримають у комплекті з прологом – коротким виступом нещодавно створеної місцевої тріб’ют-групи «Beatlevs».

Початок концерту о 19:00. Квитки у попередньому продажу – 80 грн, у день концерту – 100 грн. Для студентів мистецьких закладів (консерваторія, музичне училище та академія мистецтв) при наявності студентського ціна квитка – 50 грн. Для членів фан-клубу «The Beatles» – 40 грн.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться