SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На прикарпатський фестиваль «Карпатія» до Яремчі приїхали 18 народних колективів з різних областей України


2013-11-05 11:39:35 UTC

Добро і зло зустрілися на одній сцені у Яремчі. Там відбувся виступ «Зіркового вертепу» за участі знаних письменників, музикантів, журналістів і політиків. Також на фестиваль «Карпатія» приїхали 18 народних колективів з різних областей, повідомляє інформ. служба ТРК «Вежа».

Упродовж двох днів вони виступали просто неба та на сцені місцевого будинку культури. Наступного року свято влаштують у Косові. Фестивалем «Карпатія» завершився цикл зимових свят в Україні. Його заснували у Івано-Франківську.

У театралізованому шоу, яке традиційно четвертий рік поспіль проходить на Івано-Франківщині, взяли участь відомі діячі мистецтв, письменники та поети, зокрема, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Віталій та Дмитро Капранови, Сашко та Леся Лірники, Едуард Драч та інші.

Більшість театральних постановок не обійшлася без політики. Традиційні для вертепу персонажі говорили мовою відомих українських політиків. І глядачі усіх їх пізнавали, аплодуючи майстерності акторів.

Цьогоріч фестиваль вертепів уперше відбувся в Яремчі і відтепер мандруватиме Прикарпатським краєм. Наступного року, кажуть організатори, якщо нічого не завадить планам, вертепи тішитимуть мешканців курортного Косова, відмічає Правда.if.ua.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться