SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На свята Львів відвідують понад 5 тисяч туристів


2013-11-05 11:39:34 UTC

Здебільшого на свята до Львова приїздять туристи з інших міст України, зокрема: Харкова, Києва, Тернополя, Полтави, а також Львів відвідали туристи з США, Німеччини та Польщі. Загалом на міські свята до Львова приїздить в середньому від 5 тис. туристів.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на туристично-інформаційний центр Львова.

Також відтепер Львівська міська рада інформує туристичних операторів Львова, України та країн Європи, а також готелярів і рестораторів про міські фестивалі та свята, які будуть проходити в місті протягом року. Відтак, Управління культури та туризму ЛМР надсилає на електронні адреси туроператорам буклет про міські події протягом року.

Також одним з інструментів інформування є електронна версія ОТ-ОТ www.ot-ot.lviv.ua, друкована версія буклету ОТ-ОТ, який безкоштовно розповсюджується у місті. Перелік усіх міських подій можна бачити на сайті управління культури та туризму www.ct.lviv.ua.

Для того, аби збільшити потік туристів до Львова, в місті створено робочу групу з кластеру туризму. У таку робочу групу входять представники туристичного кластеру Львова.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться