SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Третій Всеукраїнський Фестиваль моржів на Буковелі


2013-11-05 11:39:34 UTC

19 січня 2010 р, на Йордан, в гірськолижному курорті « Буковель» відбудеться «Третій Всеукраїнський Фестиваль моржів», в якому візьмуть участь любителі зимового купання чи не з усіх регіонів України.

В програмі Святкове Богослужіння та освячення води, урочисте відкриття Фестивалю, купання моржів, нагородження учасників Дипломами та цінними подарунками. На гостей фестивалю також чекає насичена культурно-розважальна програма за участю театру «Запорізькі козаки».

Як повідомляє ГК «Буковелі», Початок фестивалю моржів об 14:00 біля центрального озера.

В двох попередніх фестивалях моржів на «Буковелі» вже прийняло участь більше двохсот учасників з усіх регіонів України. З них тридцять жінок. Двадцять вісім його учасників вперше спробували свої сили у зимовому купанні. Проте були моржі і досвідчені, з 17 та 15 річним стажем. Наймолодшим учасником став 14-ти річний Олексій Хеменець з Ужгорода, а найстаршим 73-х річний Петро Тимчук з Івано-Франківщини. Зимове купання дозволило йому укріпити здоров’я після невтішного діагнозу лікарів.

«Третій Всеукраїнський Фестиваль моржів на «Буковелі» обіцяє бути цікавим і щонайголовніше – здоровим. Як кажуть, в здоровому тілі – здоровий дух! Приєднуйтеся!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться