SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У закарпатському Виноградові відбувся традиційний фестиваль колядницьких груп «Вертеп-2010»


2013-11-05 11:39:34 UTC

14 січня у Виноградові відбувся традиційний районний фестиваль колядницьких груп «Вертеп-2010». Офіційна частина фестивалю розпочалася на центральній площі міста, біля міської ялинки.

Як повідомили «Закарпаття.online» у Виноградівській РДА, участь у заході взяли 16 колективів з 9 населених пунктів району, всього 150 учасників. Всіх їх було нагороджено подарунками від відділу культури і туризму райдержадміністрації. Колядників і гостей фестивалю (понад 250 чоловік) вітали від районної влади заступник голови райдержадміністрації Єва Райз та заступник голови райради Йосип Борто.

Конкурсна частина фестивалю продовжилась у міському Будинку культури. З колядками виступили колядницькі колективи учнів дитячих шкіл мистецтв Виноградова, Олешника, Пийтерфолва, Великої Паладі та Неветленфолу, вертепні колективи будинків культури Новоселиці, Черни, Перехрестя, Карачина, Великої Копані, колядницькі групи дитбудинків №3 та «Берізки».

З нагоди відзначення 50-річного ювілею в центральній районній бібліотеці відбувся творчий вечір самодіяльного поета, журналіста, редактора районного редакційно-видавничого комплексу «Новини Виноградівщини» Василя Кіша. Під час вечора прозвучали поезії автора, які увійшли у його збірку «Пісні юності», пісні на його слова у виконанні співачки з Виноградова Агнети Гриценко, авторські поезії численних гостей, серед яких М. Пищальник з Мукачева, М. Чухрана з с. Королево. Ювіляра також привітали народний депутат України Станіслав Аржевітін, керівник ТРК «Виноградів-ТВ» Віктор Вігула, голова районного осередку Руху Михайло Лісіцкі, заслужений художник України Іван Бровді, інші. Презентовану збірку Васил Кіш присвятив своєму батькові, нині покійному.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться