SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Карпатія: Хто з вертепом колядує – до Яремче помандрує!


2013-11-05 11:39:34 UTC

Четвертий всеукраїнський фестиваль вертепів «Карпатія» таки відбудеться, радіє «Коломия ВЕБ портал»!

З метою ліквідації світлої барикадівської традиції щорічно влаштовувати фестиваль вертепів на гостинній Франківщині, український політикум підступно вирішив проводити президентські вибори в січні. Наївний цей український політикум! Він (вони, вона, воно) думав (думали, думала, думало, не думали, мало думали, не вміють думати), що проведення якихось там виборів може завадити Останній Барикаді святкувати!

А дзуськи!

Тож 23-24 січня Четвертий всеукраїнський фестиваль вертепів «Карпатія» таки відбудеться!

Знову вертепи з’їдуться з усієї України: від найзахіднішого Закарпаття до найпівденнішої Херсонщини. Ну, і на додачу цього року за неперевіреними плітками має бути вертеп з нашої (ненашої....) Кубанщини (це не та, що зі столицею в Гавані, а та, що зі столицею в Краснодарі).

І як завжди родзинка фесту – «Зірковий вертеп». Ну, це коли поважні письменники, музиканти, політики, журналісти вбираються в чужі кумедні лахи та грають вар’ята (дурня, себто, по-загальноукраїнському).

Цього року серед учасників «Зіркового вертепу» очікуються: Богдан Бенюк, Роман Чайка, Лірник Сашко, Едуард Драч, брати Капранови, Артем Полежака, Олесь Доній, Мустафа Найєм, Юрій Макаров, Наталя Сумська, Юрій Луценко, Наталка Таран, Євген Нищук, Юрій Стець.

Ну, якщо вже пішов офіціоз, то наостанок:

Голова оргкомітету фесту: Олесь Доній;

Виконавчий директор фесту: Оксана Омельченко;

Медіа-директор фесту: Юрій Стець;

Організатор фесту: МО «Остання Барикада»;
Головний медіа-партнер: 5-й канал;

Офіційний медіа-партнер: «Главред-медіа».

І найголовніша інфа: Барикада чомусь подумала, що Франківськ своїми вертепами вона вже забембала (задрала, себто, по-загальноукраїнському) і, тому цього року фестивалить у ЯРЕМЧЕ!!!

Гасло фесту: «Хто з вертепом колядує – до Яремче помандрує!» :)

Тож, хто схоче побачити традиційний український фолькльор у нетрадиційній барикадівській манері – велкам ту Яремче!

P.S. Текст писав Сашко Недоній.

P.P.S. Пояснення, чому одноденний фест перетворено тепер на дводенний: ну, по-перше, гріх же, привозити кудись таких зірок як Богдан Бенюк, Роман Чайка, Едуард Драч, Лірник Сашко со-товарищі і показувати їх перед народом лише разик у «Зірковому вертепі»! Тож тепер типу у першій день буде «клубний варіант зустрічі з громадськістю». Ну, і типу, вечірній «капусник». Ну, і по-друге: грішно їхати до Яремче на один день :)

Додаткові питання за телефоном:

(063) 247-26-02 – Оксана Омельченко (виконавчий директор);

(063) 264-05-61 – Ольга Зайцева.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться