SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Художники запрошують на передріздвяну виставку


2013-11-05 11:39:33 UTC

Традиційну передріздвяну експозицію розгорнула обласна організація Спілки художників України у власному виставковому залі у Івано-Франківську. Твори живопису, графіки, прикладного мистецтва покликані зобразити красу української природи та мистецьку глибину національних звичаїв і традицій, відзначає ОТБ «Галичина».

На виставці представлено майже 60 робіт різного жанру, з-поміж них виділяються картини Федора Майка, традиційні твори на гуцульську тематику Івана Лободи, різдвяні роботи Петра Боєчка. У галереї Спілки художників України можна побачити роботи і молодих митців, і досвідчених майстрів.

Художники радіють, що нові виставки в Івано-Франківську розгортаються щодві неділі, за малими винятками. Заслужений майстер народної творчості Дмитро Сивак відзначає, що художники творять в непростих умовах, але працюють — і це відрадно.

З нагоди прийдешніх свят митці вітають жителів Прикарпаття і запрошують відвідати передріздвяну експозицію у виставковому залі обласної організації Спілки художників України.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться