SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Сніговий прогноз до 8 січня. Снігу трохи є, але «тільки для себе»


2013-11-05 11:39:33 UTC

Найближчі три-п´ять днів свіжий сніг на рівні нижніх станцій витягів очікується на Драгобраті (1-4 см), вище – дещо менше; на середніх висотах та вершинах сніг буде у Славську (1-4 см, у середу – до 8 см). На тих же курортах температура буде триматися нижче нуля: на Драгобраті коливатиметься від -1ºС до -5ºС; у Славську так само. Опадів не буде тільки у вівторок, запевняє Snow-Forecast.com.

Бескиди – слабкий сніг (до 2 см) на всіх висотах до 8 січня, а тоді, можливо, дощитиме.

Буковель: опади у вигляді снігу – до 5 см, але стійка температура нижче нуля (від 2 до 12 градусів морозу) дозволяє працювати сніговим гарматам.

Красія: слабкий сніг до 4 см. У середу вночі – 0ºС і дощитиме.

У Орявчику слабкий сніг (1-4 см), морозно – до -100ºС, в середу вночі дощитиме.

У Подобовці й Пилипці картина майже та сама. Сніг перестане йти в четвер.

Тисовець похвастати слабким снігом ледве-ледве зможе вночі у вівторок, більше до п´ятниці снігу не буде. В середу, як і майже скрізь, дощ, тимчасове потепління.

У Ясині незначні снігові опади – тільки у понеділок вранці (1 см). В іншому – погода ідентична тій, що складеться у Яблуниці.

В Яблуниці зі снігом трохи краще: слабкий та помірний сніг до 6 см у вівторок і середу. Але у п´ятницю вночі слабкий дощ, а температура підніметься до 3ºС. На нижніх станціях дощ випаде ще й у середу і йтиме цілу добу.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться