SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Рятувальникам МНС вистачало роботи в Карпатах під час свят


2013-11-05 11:39:33 UTC

На Івано-Франківщині, в Карпатах, альпіністи МНС врятували 2 заблукалих мандрівників із Севастополя.

О 17:27 1-го січня на Івано-Франківщині, поблизу міста Яремче, на скелі Довбуша, під час прогулянки заблукали двоє 50-річних туристів із Севастополя. Вже о 17:34 їх почали шукати 4 гірських рятувальників МНС. О 20:45 мандрівники були знайдені у задовільному стані.

На Львівщині, у Славському, під час катання на лижах покалічилися 3 туристів, їм надали допомогу гірські рятувальники МНС.

Протягом 1-го січня у Сколівському районі Львівщини, в селищі Славське, на горі Тростян, під час катання на лижах травмувалися 2 туристів із Одеси та 1 – із Києва, повідомляє прес-служба МНС. Кожному з них надали невідкладну медичну допомогу та доставили до лікарні гірські рятувальники МНС.

«Світ лиж» нагадує всім про необхідність користуватися захистом при катанні, дотримуватися правил поведінки на схилах. А на прогулянки та походи в гори виходити тільки у супроводі проводарів-профі. І не забувайте перед виходом зареєструватися в найближчому рятувальному пункті. І нехай відпочинок буде безпечним та приємним!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться