SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

В Яремчі відбувся Карпатський міжнародний екотуристичний форум


2013-11-05 11:39:32 UTC

Форум відбувся в рамках проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю та повітом Марамуреш Румунії», що виконується туристичною асоціацією Івано-Франківщини за фінансової підтримки Європейської Комісії в рамках Програми сусідства «Румунія-Україна». Проект реалізовується з метою розвитку міжрегіонального партнерства у сфері екотуризму на всеукраїнському та міжнародному рівнях, започаткування традиції обміну ідеями та пропозиціями між організаціями та фахівцями у цій сфері.

У форумі взяли участь представники центральних, регіональних та місцевих органів влади, фахівці в галузі туризму, охорони довкілля, представники туристичної індустрії, наукових установ та громадських організацій. Від Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області в роботі форуму взяв участь начальник інспекції І. Яківчук, повідомляє Правда.if.ua.

На форумі здійснено обмін досвідом у сфері екотуризму, налагоджено співпрацю між туристичними організаціями України та Європейського Союзу, обговорено шляхи спільного просування екотуристичних продуктів, започатковано ідеї для нових спільних проектів туристичної галузі.

Завдяки Проекту створено туристичний веб-портал області www.travelcarpathians.com та встановлено інформаційні кіоски в Івано-Франківську, Коломиї, Верховині та Бая-Маре (Румунія). З метою створення сприятливих можливостей для подальшої співпраці між українськими та румунськими партнерами відкрито Українсько-румунський туристичний центр у Івано-Франківську.

В рамках проекту експертами напрацьовано попереднє обґрунтування відкриття пункту пропуску Шибене-Поеніле-де-суб-Мунте на українсько-румунському кордоні.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться