SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Більшість залізничних квитків до Карпат вже розкупили


2013-11-05 11:39:32 UTC

На 30 грудня у залізничних касах Києва вже продано 72 тисяч квитків. Залишилися місця переважно у спальних вагонах. У касах ще можна знайти квитки на передноворічні дні майже у всіх напрямках. Але їх залишилося небагато.

Як розповідає Zaxid.net із посиланням на ТСН, у найбільш популярному напрямку – західному, де гірськолижні курорти, – більшість квитків вже розкуплено. Попитом користується і Крим. Всього, наприклад, на 30 грудня продано 72 тисяч квитків.

Як заявили в «Укрзалізниці», виїхати отримають можливість усі бажаючи. Адже на свята запустили 46 додаткових потягів, з них половина з Києва на Західну Україну, 12 в Крим, решта на менш популярні напрямки.

Крім того, квитки через погоду, епідемію грипу чи сімейні обставини інколи повертають. Але у касах розраховувати на це особливо не радять – за дві попередні доби повернули лише триста квитків. І кожного вечора біля кас спостерігається стабільний ажіотаж.

До речі, у зворотній бік, після Нового року, вибір квитків більший. Однак дефіцитом залишаються квитки на 9-10 грудня, коли закінчуються рекомендовані урядом «канікули».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться