SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

І-й міжнародний фестиваль екстремального фото у Львові


2013-11-05 11:39:10 UTC

Форма проведення фестивалю – фотовиставка на спортивну тематику, яка має безпосереднє відношення до екстремальних видів спорту і триватиме 2 тижні – з 9 грудня 2007 року в Палаці мистецтв м. Львова по вул. Коперніка,17(в холі другого поверху). До участі запрошуються всі, хто має бажання надати свої фотороботи на згадану тематику для спільної фотовиставки.

Основною метою проведення фестивалю є привернути увагу до спорту загалом та до окремих його видів зокрема. Адже деякі з нових спортивних напрямків не є цілком зрозумілими для пересічного жителя нашого міста/країни. До екстремальних відносять зараз багато спортивних дисциплін. Найпопулярнішими в Україні є: велосипед (bmx, тріал, фрірайд), нарти/сноуборд (фрістайл, фрірайд), віндсерфінг, скелелазіння/альпінізм, спелеологія (мандрівки печерами), водні види спорту (каякінг, рафтинг, дайвінг тощо), парашутний та інші повітроплавальні спортивні дисципліни, паркур (доляння перешкод під час бігу по пересіченій індустріальній місцевості, з елементами акробатичних трюків та стрибків) та інші. Для спонсорів це хороша нагода взяти участь у цьому проекті в якості меценатів, що підтримують розвиток та популяризацію даних напрямків в спорті. Не виключено, що такий фестиваль міг би стати традиційним і проводитись щорічно. 

Вимоги до учасників:

Кожному бажаючому необхідно зареєструватись для участі або для голосування за обрані фото на сайті події http://www.extremeimaging.com.ua. Фотографії потрібно надіслати на адресу e-mail: photomanija@gmail.com. або принести в строки до 05.12.2007 року на Радіо МАН у Львові за адресою: пл. Міцкевича, 8 ,м. Львів, 79000, Україна. 

Вимоги до зображень, поданих на конкурс:

Фотороботи повинні бути подані у електронному вигляді на cd- чи dvd-диску або вислані на адресу : photomanija@gmail.com. ; мати роздільчу здатність не менше 2000 пікселів по короткій стороні для цифрових зображень, або не менше 18 х 24 см при 300 dpi для відсканованих слайдів. Назва файлу повинна містити прізвище учасника. Крім того, додатково для зворотнього зв’язку з учасником необхідно залишити свої координати, коментар до фотографії (місце, час зйомки, назва трюку, ім’я райдера тощо). 

Результат проведеного фестивалю:

Висвітлення даної події в засобах масової інформації (в радіоефірі, на місцевих та національних телеканалах), можливо видання буклету з фотографіями, нагородження учасників-переможців призами від одного з спонсорів – магазину спортивного спорядження «Команчеро», їх можлива участь у подібній виставці в Польщі. 

Строки та місце проведення фестивалю:

Виставка триватиме протягом 2-х тижнів з 09.12.2007 до 23.12.2007 року за адресою: 

м. Львів, вул. Коперніка, 17, Палац Мистецтв, хол другого поверху. 

http://adrenaline.in.ua/

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться