SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Закарпатті перевірять гірськолижні витяги


2013-11-05 11:39:31 UTC

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Закарпатській області створено постійно діючу робочу групу зі здійснення державного нагляду за утриманням та експлуатацією пасажирських підвісних канатних доріг, буксирних витягів та іншої інфраструктури, що забезпечує функціонування гірськолижних баз відпочинку у осінньо-зимовий період 2009-2010 року.

Про це «Закарпаття online» повідомили в прес-службі Територіального управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області.

– Група, до якої увійшли чотири державні інспектори, – повідомив її очільник, заступник начальника ТУ Держгірпромнагляду по Закарпатській області Ігор Мягкий, – повинна забезпечити проведення протягом місяця всебічних перевірок суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику, діяльність яких пов’язана з наданням безпечних послуг шанувальникам гірськолижного спорту, що відпочиватимуть цього річ в Карпатах. Перевірки ж згаданих суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику проводитимуться раз на три місяці.

Наразі в ТУ Держгірпромнагляду по Закарпатській області зареєстровано 30 гірськолижних витягів і підвісних пасажирських доріг, хоча насправді в регіоні їх майже 100, наголошує портал «Колиба». З зареєстрованих – 26 витягів бугельних канатних (ВБК) та 4 підвісних пасажирських канатних дороги (ППКД). У грудні 2008-го року проведено перевірки ВБК у ТзОВ « Магура», ПП « Затишок», ТОВ «Боржавські полонини» Міжгірського району. Виявлено 35 порушень, притягнуто до адміністративної відповідальності одного керівника підприємства. Характерні порушення: посадові особи не пройшли навчання з охорони праці; на підприємствах не складені переліки робіт підвищеної небезпеки; не призначено відповідальних за електрогосподарство та не присвоєно їм відповідних груп з електробезпеки; не створено служби охорони праці не виконано заземлення опор; не проведено реєстрацію та технічні огляди технологічних транспортних засобів.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться