SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Івано-Франківщина – вдалий вибір для турпоїздки


2013-11-05 11:39:31 UTC

Івано-Франківщина – соціально-економічно найрозвинутіший та найменш криміналізований регіон України.

Як повідомляє інтернет-версія газети «Галичина», на засіданні колегії УМВС України в Івано-Франківській області підсумовано оперативно-службову діяльність міліції краю за десять місяців цього року. Як засвідчують результати роботи правоохоронців, Прикарпаття залишається одним із найменш криміналізованих регіонів держави. Якщо в середньому на 10 тисяч населення в державі зареєстровано 77 злочинів, то на Івано-Франківщині — майже наполовину менше (34). За десять місяців зареєстровано 4 589 (+2%) усіх видів злочинів, у тому числі 3 901 (+1,1%) — загальнокримінальної спрямованості.

А за показниками соціально-економічного розвитку Івано-Франківщина за підсумками третього кварталу продовжує утримувати перше місце серед усіх регіонів нашої держави, повідомив заступник голови ОДА Володимир Шкварилюк.

За даними Державного комітету статистики, за підсумками січня—вересня цього року область зайняла в загальнодержавній комплексній оцінці соціально-економічного розвитку регіонів України перше місце серед 27 областей і міст України. На другому місці опинилась сусідня Чернівецька область, а трійку замкнула Тернопільська область, яка за підсумками січня-вересня піднялася у рейтингу на одну сходинку.

Цікаво, що Прикарпаття утримує лідерство впродовж усього 2009-го, відколи в січні поточного року вперше вийшла на таке високе для себе місце.

При визначенні загального місця регіону за всіма сферами соціально-економічного розвитку враховуються такі показники, як реальний сектор, інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність, державні фінанси та фінансові результати діяльності підприємств, соціальний сектор, споживчий ринок, екологія.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться