SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Туроб’єкти Іван-Франківської області стануть доступнішими для людей з особливими потребами


2013-11-05 11:39:31 UTC

16 листопада ц.р. в приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту «Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами», який став одним із переможців конкурсу, оголошеного у 2009 р. Фондом «Східна Європа», повідомляє Правда.if.ua.

У засіданні взяли участь представники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій (начальник В.Семків), Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, товариства молодих інвалідів «Братерство», благодійної громадської фундації ім. Короля Юрія, Регіонального туристично-інформаційного центру.

На зустрічі обговорили питання моніторингу туристичних об’єктів області з метою вивчення їхньої доступності для користування особами з особливими потребами. Члени робочої групи визначили основні напрямки маршрутів, за якими буде проводитись моніторинг.

Першими будуть оглянуті туристичні об’єкти Долинщини та Болехівщини. Зокрема: краєзнавчий музей Тетяни та Омеляна Антоновичів «Бойківщина» (м. Долина), готель «Ялинка» (с. Вишків), державний музей історії Болехова ім. Р.Скворія та його філіал музей Наталії Кобринської, Гошівський монастир.

Довідка

Проект започатковує засади розвитку туризму для осіб з особливими потребами в Івано-Франківській області. Партнери проекту - Товариство молодих інвалідів «Братерство» та Благодійна громадська фундація ім. короля Юрія.

Завданнями проекту є:
Аналіз умов вільного доступу до об’єктів туристичної інфраструктури та туристичних атракцій в Івано-Франківській області для людей з особливими потребами.

Облаштування туристичних об’єктів пандусами, кнопками виклику та спеціальним маркуванням знаками.
Інформаційне забезпечення просування результатів проекту та поширення інформації про можливості безбар’єрного відпочинку на території Івано-Франківської області.

Проект передбачає проведення моніторингу чинної в Україні нормативно-правової бази з питань інвалідного туризму та розробку ефективних механізмів на рівні області щодо її дотримання, зокрема, створення Робочої групи з реалізації проекту.

В майбутньому на основі робочої групи проекту буде створено дорадчий орган при обласній державній адміністрації з числа представників об`єднань громадян-інвалідів, інших зацікавлених організацій для визначення задач, напрацювання спільних кроків, вирішення проблем інвалідів, які прямо чи опосередковано знаходяться в компетенції даного органу влади, а також для контролю за подоланням означених проблем.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться