SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

28% українських лижників їздять в Карпати, а 9% — в Польщу


2013-11-05 11:39:31 UTC

Напередодні зимового сезону туристичних поїздок для створення зручних і приємних умов проїзду на відпочинок Укрзалізниця продовжує анкетування пасажирів. Наразі нагодою висловити свою думку вже скористалися понад 3,3 тис. пасажирів. Анкетування показало, що більшість туристів, які подорожують до гірськолижних курортів Карпат і Польщі, надають перевагу залізничному транспорту (72,5 та 68% опитаних відповідно).

Як інформує Zaxid.net прес-центр Укрзалізниці, серед прихильників гірськолижного туризму цієї зими планують поїздку до курортів Польщі 9,2% опитаних (з них більшість — до Закопане або Криниці), а до Карпат — 28,7% респондентів (переважно до Яремче, Драгобрату, Буковелі, Ворохти, Івано-Франківська та Славського). При цьому найзручнішою туристи назвали висадку/посадку по станціях Івано-Франківськ (37,4%) та Яремче (24,5%).

Згідно з результатами анкетування до гірськолижних курортів Карпат щорічно їздять 23,6% респондентів, не кожен рік — 24,5%, а майже ніколи — 39,6%.

Що стосується мандрів за кордон, то 12,4% опитаних щорічно відвідують гірськолижні курорти Польщі, не кожен рік і тільки взимку — 12,4%. 52,6% опитаних взагалі не відвідують гірськолижні курорти Польщі, але оскільки вони виявили активність і забажали дати відповіді на питання анкети, їх можна вважати потенційними туристами.

Напередодні сезону святкових поїздок і зимових канікул Укрзалізниця нагадує пасажирам про можливість здійснити колективну подорож, оформивши у вокзальній касі групове замовлення. Зручні додаткові туристичні маршрути поїздів будуть організовані за наявності попиту на них.

Залізничники запрошують усіх до цікавих зимових подорожей та закликають заздалегідь планувати свої поїздки й надавати заявки на формування туристичних поїздів.

Узяти участь в анкетуванні можна, зайшовши на офіційний сайт Укрзалізниці, у розділ «Інтерактивне спілкування».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться