SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Трускавці буде фестиваль телевізійного кіно


2013-11-05 11:39:31 UTC

В понеділок, 16 листопада, відбулася зустріч організаторів Міжнародного фестивалю телевізійного кіно з міським головою Трускавця Левом Грицаком. Фестиваль відбудеться 10-15 січня 2010 року за сприяння голови Львівської ОДА Миколи Кмітя.

Організатори прибули до Трускавця для визначення базових готелів, де поселяться гості фестивалю, в тім VIP-персони та журі, до якого ввійдуть Андрій Курков (Україна), Галина Адамович (Білорусь), Ласло Гугаш (Угорщина). Гостями фестивалю будуть «няня» Анастасія Заворотнюк, Лариса Удовиченко, Богдан Ступка, Федір Стригун, а також культовий польський режисер Єжи Гофман, автор найоб`єктивнішого документального фільму про Україну та ряду художніх фільмів на українську тематику, в т.ч «Вогнем і мечем».

10 січня 2010 року в Трускавці пройде і ХІІІ міжнародний фольклорний фестиваль «Ой радуйся, земле» за участі колективів із Львівщини, Тернопілля, Станіславівщини, Волині, Закарпаття, Словаччини та Польщі. До 12 січня в Трускавці триватиме і дитячий фестиваль «Яскрава країна» за участі дітей з Донецька, Дніпропетровська та Запоріжжя, повідомляє бальнеологічний курорт Трускавець із посиланням на незалежне видання «Трускавецький вісник».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться