SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«Jazz Bez» відбудеться в Івано-Франківську


2013-11-05 11:39:30 UTC

Незважаючи на кризи та епідемії, «Jazz Bez» продовжує приєднувати нові міста до десятиденного транскордонного джазового марафону, що пронесеться Україною та Польщею із 4 по 13 грудня, повідомляє Коломия ВЕБ Портал. Цього року до традиційних місць фестивалю приєднались рідне село Богдана-Ігоря Антонича Новиці (тепер територія Польщі) та Івано-Франківськ.

13 грудня в івано-франківському клубі «L-клуб» виступатимуть віртуози експерименту на трубах із Франції «Thuillier trio». «Thuillier trio» – це виключно акустичне тріо туби, тромбону та ударних, котре виходить за рамки джазу та експериментує з сучасними музичними творами. Композиції Жана Луї Пом’є (тромбон) та Франсуа Тюльє (туба) без інструментальної гармонії надають солістам необмежену свободу. Ніхто не може передбачити що відбудеться на концерті, бо смак музичного ризику поєднує цих трьох солістів, призводячи до цікавих музичних несподіванок.

Лідер колективу Франсуа Тюльє є також художнім керівником «Jazz Festival in Montinvillers» та артистичним директором паризького фестивалю «Feeling Musique». Як стверджують критики, Тюльє – це музикант, який належить до нового покоління віртуозів гри на тубі з вмінням грати як соліст, так і гармонічно імпровізувати в оркестрі.

Таким чином, «Jazz Bez 2009» поєднає Львів, Перемишль, Люблін, Санок, Новиці, Тернопіль, Севастополь, Луцьк, Івано-Франківськ та Київ, де виступлять понад 20 джазових проектів, у яких грає близько 100 музикантів із 12 країн світу (США, Японія, Єгипет, Німеччина, Данія, Великобританія, Нідерланди, Франція, Росія, Білорусія, Литва, Польща та Україна).

Організаторами фестивалю «Jazz Bez» в Івано-Франківську є фонд розвитку екотуризму «Витоки» та «L-клуб».

Квитки в Івано-Франківську: «L-клуб», вул. Січових Стрільців, 24, тел. +38 (098) 339-26-27, (0342) 72-42-00.

Вся інформація про «Jazz Bez»: www.dzyga.com на сайті «Thuillier trio»: http://francois.thuillier.free.fr.

Серед родзинок фестивалю «Jazz Bez»: унікальний спів Мар’яни Садовської у німецькому проекті «Borderland Mariana Sadovska&band», зірковий проект майстрів імпровізаційної музики «Doneda – Yaremchuk – Blondi – Nakatani», гурт Матеуша Поспєшальскі «EMPE-3», проект Ігоря Закуса «Z-Band», «Shockolad + PL» у супроводі оркестру «Leopolis», міжнародний проект «Avtokar» (Марк Токар, Марк Сандерс, Вацлав Зімпель, Міколай Тшаска) та безліч іншого.

Квитки на концерти у Львові: можна придбати у галереї «Дзиґа», касах Львівської Філармонії та театру Заньковецької. Студентам, членам джаз клубу, працівникам культури та причетним квитки на «Дзизі» продаватимуть за половиною вартості.

Про виконавців: http://dzyga.com/jazzbez/content/view/135/232/lang,ua/.

Програма: http://dzyga.com/jazzbez/content/view/136/234/lang,ua/.

Довідка: «Thuillier trio» (Франція).

Склад: Christophe Lavergne – ударні, Jean Louis Pommier – тромбон, Franсois Thuillier – туба.
Тромбон та туба разом з ударними – неочікуване та багатообіцяюче поєднання в світі музики.

Це, виключно акустичне тріо, яке виходить за рамки джазу та експериментує з сучасними музичними творами. Це не випадковий проект, музиканти знають один одного вже багато років та розуміють один одного з пів ноти.

Композиції Жана Луї Пом’є (тромбон) та Франсуа Тюльє (туба) без інструментальної гармонії надають солістам необмежену свободу. Ніхто не може передбачити що відбудеться на концерті, бо смак музичного ризику поєднує цих трьох солістів, призводячи до цікавих музичних несподіванок.

Під час виступу тріо щедро ділиться своїми емоціями та переживаннями з глядачами, тим самим завойовуючи публіку, яка полюбляє новинки.

Франсуа Тюльє, народився в 1967 році. Це музикант нової формації, який належить до нового покоління віртуозів гри на тубі з вмінням грати як соліст, так і гармонійно імпровізувати в складі оркестру.

Після перемог на музичних конкурсах Ам’єна, Лілля та Рубе, отримав запрошення до Паризької Консерваторії, де займався з професором F. Lelong по класу туба та камерна музика. В той самий час Тюльє вступив до паризької школи сучасної та джазової музики (CIM). З 1989 стає членом, а згодом і лідером, паризького оркестру «Gardiens de la Paix Harmony Orchestra». В цьому ж році він зустрів Marc Steckar та його «Tubapack», з яким він регулярно співпрацює вже понад 12 років та має безліч записів.
Його дискографія налічує більше 80 дисків, враховуючи 8 сольних альбомів.

З 2004 року Тюльє – художній керівник «Jazz Festival in Montinvillers» та артистичний директор паризького фестивалю «Feeling Musique».

Поважай себе – слухай добру музику!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться