SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

ТК «Буковель» працює у звичному режимі. Почала працювати система осніження схилів


2013-11-05 11:39:29 UTC

На численні запитання шанувальників ТК «Буковель» відповідає, що колектив курорту дотримується вимог, викладених у Постанові КМУ від 30 жовтня 2009 року №1152 «Про запобігання поширенню грипу типу A/HIN1/04/09 і гострих распіраторних захворювань», зважаючи на те, що Івано-Франківська область входить у перелік тих областей, на території яких введено карантин. Випадків захворювання на будь-яку форму грипу на території курорту не зафіксовано. Усі служби ТК «Буковель» чітко без будь-яких обмежень працюють.

Для тих, хто наперекір викликам природи все ж таки прагне відпочити в ці дні в ТК « Буковель», повідомляємо: міжміські поїзди, автобуси працюють у звичному режимі, немає жодних обмежень у русі автотранспорту як в межах області, так і межах міста Івано-Франківська. Крім того, температура повітря на курорті нижче нуля (стала температура -5°С, -7°С), що дає можливість снігонапилювальній техніці підготувати гірські схили до катання. Як тільки дозволять погодні умови, буде запущено перші гірськолижні витяги!

А, зважаючи на те, що хвойні ліси заповідника «Горгани» та Карпатського національного парку, які межують з ТК «Буковель», беззаперечно сприяють укріпленню імунної системи людини і відновлюють сили, можете сміливо приїжджати до нас. Однак, перебуваючи в дорозі, не забувайте про заходи особистої профілактики.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться