SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Києві створили кафе із закарпатської солі


2013-11-05 11:39:29 UTC

Відкриттям нового кафе киян не здивуєш. Але недавно в Києві з’явилося кафе незвичайне – соляне, зовсім не схоже на будь-яке інше. Уявіть, що стіни, підлога і стеля залу виконані з необроблених кристалів солі, м’яке світло випромінюють соляні світильники, а меблі інкрустовані справжніми соляними кристалами.

При створенні такого дивного інтер’єру було використано більше 10 тонн солі, добутої на Закарпатті, у Солотвинському солеруднику. Адже, як відомо, ця сіль унікальна за своїми властивостями – на 99,9% складається з NaCl, тобто практично не має домішок, і її можна порівняти, хіба що, з соляними кристалами Мертвого моря.

За рахунок соляних випаровувань в соляному кафе «Соляна печера» створюється цілющий мікроклімат – особливо сприятливий для жителів мегаполісів. Повітря відрізняється стерильністю, відсутністю алергенів і високим вмістом аероіонів.

Це кафе для тих, хто є прихильником здорового способу життя, піклується про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. Приємна трапеза рівноцінна сеансу в соляній печері, а відвідування такого кафе десяти-п’ятнадцятиденний курсом дає ефект відпочинку на морі або в горах.

За профілактичні сеанси в соляному кафе платити не потрібно – лише за замовлені смачні та корисні для здоров’я страви.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться