SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Тернопільщина, Львівщина, Івано-Франківськ пропонують безліч туристичних маршрутів


2013-11-05 11:39:29 UTC

7 чудесних маршрутів Тернопілля

Управління туризму облдержадміністрації провело конкурс на визначення семи найкращих туристичних маршрутів Тернопілля. У конкурсі взяли участь дванадцять маршрутів, які були розроблені та подані туроператором ПП «Оксамит-КЛ», Державною геологічною службою, Головним управлінням з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту з ініціативи Сергія Тарашевського, Гусятинською районною громадською організацією «Всеукраїнська екологічна ліга», викладачем Вищого Тернопільського училища сфери послуг та туризму Ларисою Бабюк та гідом-провідником Юрієм Козорізом, туристичною фірмою ПП «Тіс-Тур», Тернопільською міською громадською організацією «Артвізія».

На засіданні оргкомітету було відзначено, що всі дванадцять маршрутів, які були запропоновані на конкурс, гідні ввійти до сімки найкращих. До слова, це підтвердило і саме голосування, під час якого окремі маршрути набрали однакову кількість балів, і серед них проводилося додаткове голосування.

Zaxid.net інформує, що визначення семи кращих маршрутів відбувалося за результатами Інтернет-голосування на сайті www.ternotour.com.ua та експертного голосування. У підсумку до 7 чудесних маршрутів Тернопілля увійшли (подано в алфавітному порядку):

  1. «Духовні обереги України. Тернопільщина»
  2. «Дністровські перегони»
  3. «Медобори – Товтри запрошують»
  4. «На хвилях Тіраса»
  5. «Скарби Подністров’я»
  6. «У країну печер і каньйонів»
  7. «Чудотворне Тернопілля»

Підбиваючи підсумки акції «7 чудесних маршрутів Тернопілля», заступник голови облдержадміністрації Федір Шевчук дав протокольні доручення серед яких – випустити туристичний путівник, де будуть розміщені всі маршрути-учасники акції.

На Львівщині створять туристичний маршрут «Шляхами української державності»

На Львівщині для туристів створять маршрут «Шляхами української державності». Про плани щодо розробки такого маршруту повідомив 23 жовтня під час загальних зборів обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» заступник директора Львівської галереї мистецтв Роман Баліцкий.

Він наголосив, що маршрут повинен проходити такими містами, як Львів, Звенигород, село Руда Жидачівського району, Стрий. Він також зазначив, що у с. Руда Жидачівського району на будівлі музею Івана Виговського до 350-ліття Конотопської битви планують встановити рельєф із зображенням битви. Щоб зібрати кошти на його встановлення, було випущено бофони різного номіналу. Крім того, у с. Руда, де розташовано музей, планують встанови стелу Івану Виговському.

В Івано-Франківську з’являться літературні маршрути для туристів

Незабаром в Івано-Франківську з’являться незвичні туристичні карти. Управління туризму спільно з Фундацією імені короля Юрія завершує свій проект «Літературні маршрути Івано-Франківська». Відтепер усі, кого цікавить туризм і літературний процес, зможуть здійснити мандрівку місцями, де жили, працювали чи просто перебували українські класики і письменники сучасності, – повідомляє інформаційна служба ТРК «Вежа».

Відповідно проект, який насамперед повинен посприяти розвитку туристичної галузі Івано-Франківська, складатиметься із трьох тематичних карт. На них будуть нанесені основні маршрути та короткі відомості про того чи іншого літератора, – каже представник Фундації імені короля Юрія Роман Малиновський: «Буде створено воно у двох форматах: електронний формат карти, який можна буде скачати з Інтернету з сайту Фундації, або ж сайту управління туризму ОДА. І буде власне здрукована карта: конктетиний ряд маршрутів вказаний на топографічній карті і короткий опис до цих маршрутів. Це два невеличкі абзаци про самого автора, що він був за людина, чим він знаменитий і яким чином він власне причетний до історії Івано-Франківська».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться