SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові ковалі викували руки, що триматимуть Землю


2013-11-05 11:39:28 UTC

Відбувся фестиваль ковальського мистецтва «Залізний Лев-2009».

Близько 60 ковалів з усієї України демонстрували своє вміння у ковальському ремеслі. Як зазначив голова Львівської обласної громадської організації «Товариство Залізного Лева» Орест Івасюта, метою фестивалю є, насамперед, налагодити контакти між людьми ковальської професії та популяризувати цей вид мистецтва у суспільстві.

Ковалі-умільці на площі перед «Арсеналом» з готових металевих пластин у формі долонь мали викувати символічні жести, розповідає щоденна газета «Високий замок». Згодом з цих робіт буде зібрано відповідну композицію і встановлено в центральній частині міста. Тема фестивалю – «Від руки рука», на думку організаторів, є цікавою, оскільки рука – це єдиний орган людського тіла, який володіє багатою символічною мовою. Нараховується понад дві тисячі символічних жестів рук.

«До руки ми придумали земну кулю з материками та меридіанами. Ця рука має тримати кулю землі, а згори, у сплетінні меридіанів, розташуємо голуба. Тобто людство повинно зберегти землю та мир на землі», – так трактує майбутній виріб спільної праці коваль із Вижнян Львівської області Микола Кувак.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться