SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

В Україні побільшало зареєстрованих туристів, що відпочивають в горах


2013-11-05 11:39:28 UTC

«Цього року в Україні значно зросла кількість зареєстрованих туристів, які відпочивають у гірській місцевості. А це свідчить про підвищення поінформованості населення щодо безпеки відпочинку в горах та відповідальніше ставлення до власної безпеки», – повідомив Міністр МНС Володимир Шандра, підбиваючи підсумки трьох кварталів 2009 року.

Про це «Закарпаття online» повідомили в прес-службі МНС України.

За його словами, цього року фахівці Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби пошуку і рятування туристів МНС зареєстрували 9376 туристичних груп, а це понад 160000 туристів, що на 20% більше, ніж за аналогічний період 2008 року. А з початку року в Карпатах і Криму були врятовані 1248 туристів.

Очільник МНС неодноразово закликав через ЗМІ всіх бажаючих відвідати гірську місцевість реєструватися. «Туристи, які відмітилися у відповідному гірському рятувальному підрозділі МНС, почуватимуться більш захищеними в горах. За статистикою, в 2009 році жоден зареєстрований турист не загинув», – підкреслив В.Шандра.

За словами Міністра, сам процес реєстрації є швидким та безкоштовним. А при потребі фахівці гірських рятувальних підрозділів МНС ознайомлять туристів із особливостями місцевості та нададуть відповідні метеозведення. Для запобігання нещасним випадкам серед туристів у гірській місцевості рятувальники МНС постійно проводять планові профілактичні виїзди на туристичні об’єкти, екскурсійні маршрути, на місця масового відпочинку людей тощо.

Забезпечено аварійно-рятувальне обслуговування 78 спортивних та громадських заходів. Надана невідкладна медична допомога 501 постраждалому…

Проте, за словами Міністра Шандри, незважаючи на всі застереження та профілактичні заходи з боку МНС, кількість незареєстрованих відпочивальників залишається досить великою – близько 30% усіх туристів виходять у гори без відома рятувальників МНС, тим самим ризикуючи своїм здоров’ям та життям...

«Світ лиж» закликає всіх, хто планує свій відпочинок у Карпатах, реєструватися у гірських рятувальних підрозділах МНС, бо життя – то найдорожче, що в нас є.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться