SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

ТК «Буковель» запрошує любителів живопису


2013-11-05 11:39:28 UTC

ТК « Буковель» є не тільки гірськолижним курортом, а й претендентом на визнання його мистецьким центром. Адже тут постійно проходять мистецькі фестивалі та ярмарки народних ремесел. З літа 2008 року тут знаходять своє натхнення і живописці.

02.10.2009 року у виставковому залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 53) відбулося відкриття виставки живопису «Всеукраїнський пленер «Буковель – 2009» за сприяння Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України та ТК «Буковель».

На виставці, яка є підсумковою, представлено більше 100 робіт і досвідчених майстрів пензля, і молодих художників, котрі брали участь у двох, зимовому та літньому, пленерах «Буковель – 2009». У добірці виставки роботи художників-представників творчих спілок міст: Києва, Львова, Івано-Франківська, Мукачева, Рахова, Тячева, Харкова, Ялти. До уваги любителів живопису та гостей міста представлено зокрема 60 робіт, які митці передали ТК «Буковель». Це творчі роботи досвідчених майстрів живопису : Аношкіної С., Красьохи В., Бабака В., Данилюка В., Волкова Д., Стогнута В., Кузіва Б., Ковача А., Чейківського І., Майка Ф., Мурафи Т., Манюка О., Падовської О. та інших.

Можна сказати, що ТК «Буковель» відкрив і нові імена у світі палітри – це студенти Київської академії мистецтв та архітектури Зикунова Карелія та Погребинський Сергій, та випускники Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Рошканюк Андрій і Писар Юрій. Цікаво, що до роботи пленерів долучилися цього літа і молоді художники з Ополля (Польща). Художній керівник проекту – заступник голови Івано-Франківської організації Національної спілки художників України Повшик Володимир зазначає, що співпраця художників із різних регіонів України стала добрим поштовхом до розкриття талантів, майстерності, завдячуючи підтримці проекту керівництвом ТК «Буковель».

Виставка триватиме з 02.10. 2009 року до 19.10 2009 року.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться