SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

ТК «Буковель» в сезоні 2009-2010. Що нового?!


2013-11-05 11:39:27 UTC

Дотримуючись вже добрих традицій, у зимовому сезоні 2009-2010 ТК « Буковель» знову запропонує своїм гостям ряд новинок.

* До початку сезону планується ввести в експлуатацію альтернативну автомобільну дорогу : с.Яблуниця – ТК «Буковель» (7 км). Це дасть змогу значно розвантажити дорогу за маршрутом « с. Татарів – с. Поляниця» та забезпечити краще і комфортніше автомобільне сполучення зі сторони Закарпаття.

* Планується завершити та ввести в експлуатацію двох критих багатоповерхових паркінгів поруч із витягами №1, №7 та №14 на 3000 автомобілів. Додатково діятимуть відкриті паркінги на 2000 автомобілів.

* Щодо гірськолижних витягів, то цього року планується значно збільшити загальну пропускну здатність. Бугельний витяг №7 буде замінено на сучасний чотирьохкрісельний витяг з пропускною здатністю 2400 осіб за годину. Сам бугель встановимо паралельно трасі 5F. Цього ж сезону планується збудувати та ввести в експлуатацію новий чотирьохкрісельний витяг №17 (пропускна здатність 2400 осіб за годину), який з’єднає нижню станцію витягу №12 із верхньою станцією витягу №5.

* Збільшиться житловий фонд курорту. Протягом сезону 2009–2010 одночасно у всіх наших готелях та котеджах зможуть проживати 1500 осіб. До прикладу, в минулому році максимальна кількість проживаючих сягала 1200 осіб на добу.

* До нового сезону планується ввести в експлуатацію ще 4 пункти прокату спорядження. Додатково придбати 2200 комплектів лиж та 500 сноубордів провідних світових фірм «FISCHER» та «ROSSIGNOL». Загалом, протягом сезону для Вас будуть працювати 16 пунктів прокату спорядження. До Ваших послуг - 5000 комплектів лиж та близько 1000 сноубордів. Пам’ятайте: правильно підібране та перевірене спорядження є головною запорукою безпечного катання.

* До початку сезону 2009–2010 планується відкриття молодіжного розважального комплексу, який буде розташований на першому поверсі паркінгу поруч з витягами №7 та №14. Там одночасно зможуть відпочивати близько 450 осіб. Розважальний комплекс матиме танцювальну та сценічну зони, 50 столиків для індивідуальних замовлень та VIP-зону на другому ярусі. Приємним сюрпризом буде відкриття у цьому ж розважальному центрі справжнього ірландського пабу на 150 осіб, кальянної зали, боулінгу на 5 доріжок, більярдної, обладнаної столами для гри у російський та американський більярд.

* Також цього року планується відкрити ще один SPA-салон, який пропонуватиме три території послуг: «територія краси», де відвідувачі зможуть підкреслити свою природну привабливість за допомогою спеціалістів із макіяжу та досвідчених перукарів; «територія теплових процедур» – льодяна купіль, лазні (фінська, турецька, російська, римська, трав’яна) та басейн, частина якого знаходитиметься під відкритим небом; «територія догляду за тілом», де можна буде прийняти грязьові ванни, гідротерапію, скористатись солярієм, замовити східні чи спортивні масажі. * В серпні 2009 р. на території ТК «Буковель» розпочато будівництво готельного комплексу класу «чотири зірки плюс». Готельний комплекс складатиметься з 244 номерів різної категорії, 2 ресторанів, нічного клубу, спортивно-оздоровчого комплексу із басейнами, фітнес-залами, саунами, SPA-комплексом, необхідною інфраструктурою для проведення банкетів та конференцій. Управління комплексом буде здійснюватися міжнародною групою Rezidor під ім’ям Radisson. Запланований термін завершення будівництва - IV квартал 2011 року.

Вже з 01.09.2009 р. Ви маєте можливість забронювати проживання в ТК «Буковель» на зимовий сезон 2009 – 2010 зі значними знижками. Подробиці на сайті ТК «Буковель».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться