SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Мукачівському замку вперше на території Закарпаття провели лицарський турнір


2013-11-05 11:39:27 UTC

Головний організатор дійства – Генеральне консульство Угорської Республіки в Ужгороді повідомляє Ужгород.net.ua. Саме з Угорщини на спеціальне запрошення прибула одна з найсильніших лицарських команд Європи. Лицарі ордену святого Георгія, який до речі, заснований ще 1320 року, привезли до Закарпаття середньовічне театралізоване дійство.

Петер Штоберец (учасник лицарського турніру): «Те, що глядач бачить протягом 10 хвилин, вимагає щонайменше 5 років тренувань. Учасники лицарського турніру складають іспити і проходять жорсткий відбір. Ми ж виступаємо у місцях, де повно туристів і треба бути впевненими на всі 100 у своїй професійності, бо один невдалий рух і хтось може постраждати».

Учасники турніру демонстрували старовинну зброю, якою у середньовіччі користувались на полюванні. Вправне володіння арбалетом, стрілами, мечами і списами не залишили байдужими нікого. А запеклі бої остаточно дали змогу відчути бойовий дух Середньовіччя.

Більшість із учасників турніру вчились у спеціалізованій школі для юних лицарів. Так дитина розвивається не лише фізично, в ній виникає ще й бажання знати історію своєї країни – каже найстарший учасник турніру Ласло Чеке. Понад 20 років Угорщина йшла до моменту, коли лицарські бої стали однією із туристичних родзинок країни.

Ласло Чеке (керівник Вішеградського Лицарського ордену Святого Георгія): «Я вперше взяв участь у лицарському турнірі у 80-х роках в Польщі. Тоді одна з найсильніших команд була українська. Ми багато чому в них навчились. І в Угорщині 25 років тому заснували традицію лицарських турнірів».

Для Закарпаття замкові ігри були експериментом, та організатори задоволені. Шоу вдалось. Обіцяють, що наступного року лицарські ігри стануть ще масовішими.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться