SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Два дні бойки співали коломийки і пригощали гостей


2013-11-05 11:39:27 UTC

Українські бойки переспівувалися зі словацькими товаришами, розповідає ОТБ «Галичина».

Днями Рожнятівщина гостинно приймала гостей і туристів на яскравому дійстві «Бойко-фест 2009». Бойки з усіх областей Західної України, а також Словаччини і Польщі представили на фестивалі свої етнічні збереження у піснях, танцях та багатьох видах прикладного мистецтва.

В урочищі Люта біля Осмолоди відбувся великий гала-концерт бойківських талантів. Бойківські села презентували свої традиційні страви, була тут і бойківська ватра, і ладканки і, звичайно, жартівливі бойківські коломийки, якими переспівувалися українські бойківчанки з легінями зі Словаччини.

«Проведення таких етнофестивалів у нашій області, — говорить заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Гладій, — має велике значення як для збереження, відродження народних традицій, звичаїв, культури нашої, так і для розвитку туризму, адже туризм є пріоритетною галуззю господарства нашої області. Чим більше ми будемо проводити фестивалів, тим більше людей буде приїжджати».

Закордонних гостей приваблює українська етнокультура, історія і мислення місцевих людей, а не лише природа і пам’ятки архітектури. А такі фестивалі, на думку пана Гладія, допомагають розкрити і як слід показати наші духовні цінності.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться