SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Прикарпаття готується до «Родославу»


2013-11-05 11:39:27 UTC

16 вересня проведено засідання оргкомітету з підготовки III Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав», який буде проходити на Івано-Франківщині 25-27 вересня. Засідання проводив голова оргкомітету, заступник голови ОДА Василь Гладій. Учасники заходу обговорили сценарій фестивалю, визначили основні завдання у його підготовці.

У програмі фестивалю – виступи творчих колективів з концертними програмами у районах області, виставка робіт майстрів народного та декоративно-ужиткового мистецтва, спортивно-мистецьке свято «Етноігри–2009», науково-теоретична конференція з проблем збереження та відродження традиційних звичаїв і обрядів, літературно-мистецьке свято «Скарби народні».

На фестиваль завітають творчі колективи з більш ніж 20 областей України, а також Польщі та США. Вони представлять виступи у пісенному, інструментальному, хореографічному жанрах.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 26 вересня об 11 год. в Івано-Франківську на Вічевому майдані повідомляє Правда.if.ua.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться