SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Ще сім заказників створять у краї


2013-11-05 11:39:27 UTC

Закарпатська ОДА повідомляє: за ініціативи Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області, затверджено План заходів, спрямованих на розвиток регіональної мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Закарпатської області на період 2009-2013 років.

Згідно з документом протягом 5 років у Берегівському районі з’являться ботанічні заказники «Ардов», «Косоньська гора» та «Сілаш», у Виноградівському – «Егреш», на Воловеччині – «Розтока» та «Полянки». А у Свалявському районі природоохоронці створять лісовий заказник «Тополина». Загальна площа нових об’єктів природно-заповідного фонду становитиме 235,4 га.

За словами начальника управління Андрія Погорєлова, окрім появи цих заказників, триватиме робота і з підготовки пропозицій, концепцій та наукових обґрунтувань щодо створення інших гідрологічних, біологічних та лісових природоохоронних територій, а також розширення вже існуючих об’єктів ПЗФ.

Фінансування здійснюватиметься з Обласного фонду охорони навколишнього середовища та з Міжнародного фонду дикої природи. Орієнтовна вартість заходів становитиме 111,2 тис грн, повідомляє прес-служба Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться