SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Закарпатті відбувся традиційний фольклорний фестиваль «На Синевир трембіти кличуть»


2013-11-05 11:39:27 UTC

Традиційний фольклорний фестиваль «На Синевир трембіти кличуть» відбувся вчора у Міжгірському районі на Закарпатті, неподалік перлини Карпат – озера Синевир. У святі взяли участь керівники області, самодіяльні артисти, численні туристи, повідомляє Закарпаття.online.

У рамках фестивалю традиційно проводиться зініційована облрадою та обласною держадміністрацією акція «Кожній дитині родину». Учасники і гості свята жертвують кошти, які використовуються на розвиток мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. До речі, за цим показником Закарпаття займає лідируючі позиції в Україні: у 29 таких дитбудинках області виховуються 198 дітей, ще 61 дитина живе у прийомних сім’ях.

Торік на згаданому фестивалі зібрали понад три тисячі гривень, не менше, вважають організатори, буде і цьогоріч. А всього з 2006 року, відколи започатковано акцію «Кожній дитині родину», вже зібрано понад 400 тисяч гривень. За ці кошти умебльовуються дитячі будинки сімейного типу, у них встановлюються металопластикові вікна, закуповується побутова техніка і т.п.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться