SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Погуляємо в Долині


2013-11-05 11:39:26 UTC

22-23 серпня Долина святкуватиме своє 1030-річчя. У програмі передбачена участь офіційних делегацій з міст-побратимів: Новоград-Волинський (Україна), Нова Сажина, Гродзіск Великопольський, Немодлін (Польща), Прерія Вілидж (США), а також приїзд делегацій з Голландії та Молдови.

Мешканці та гості міста зможуть відвідати «Свято ремесел» та майстер-класи народних умільців біля музею, взяти участь у спортивних змаганнях і забавах, переглянути показові виступи кікбоксерів, борців, боксерів, майстрів українського бойового гопака. Зі Львова приїде шоу «Горбатих запорожців», повідомляє Івано-Франківська ОДТРК.

У парку, що біля міського озера, відбудуться показові виступи на байдарках і з туризму, конкурси і забави для всіх, хто любить і вміє активно відпочивати. Серед спортивних забав також традиційний Кубок мера з шахів та турнір ветеранів з футболу пам’яті Мирона Курташа. У музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів – конференція за участі краєзнавців.

Завершить свято молодіжна дискотека, вечорниці «Для тих, кому за…», концерт місцевих виконавців і гала-концерт.

А також з нагоди святкування Дня міста Долини 23 серпня відбудеться «Свято бойківського меду».

Медове дійство проходитиме біля пам’ятника Михайлу Грушевському.

Святкову програму вестиме відомий український шоу-мен, ведучий популярної телепередачі «Знак якості» – Костя Грубич. Забарвлять свято своїми бойківськими наспівами фольклорні колективи Долинщини, а дітки розважатимуться в імпровізованій театральній виставі. На святі кожен зможе почастувати справжнього бойківського меду, придбати сувеніри та отримати незабутні враження, запевняє Яремче.org.

До участі у святі запрошуються всі, хто розуміється в бджільництві, та впевнений, що його мед найкращий.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться