SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Карпати на велосипеді


2013-11-05 11:39:26 UTC

Євросоюз допомагає організувати активний відпочинок туристів на Гуцульщині. Україна розробить 50 велосипедних маршрутів для подорожей у Карпатах. Більше половини екскурсійних напрямків відкриють до кінця року.

В українських Карпатах має з’явитися європейський сервіс для туристів, правда поки що лише для тих, хто полюбляє подорожувати на велосипедах. На розробку і ознакування веломаршрутів у рамках відповідного проекту Євросоюз виділив більше 500 тисяч євро. Маршрути велоподорожей пройдуть через Закарпатську, Чернівецьку та Івано-Франківську області. В останній всі 17 маршрутів уже прокладені, до кінця року подібні веломаршрути з’являться і в інших прикарпатських регіонах, розповів «Німецькій хвилі» менеджер міжнародного проекту з розвитку активного відпочинку у Карпатах «ВелоКраїна» Віктор Загреба. За його словами, окрім самих туристичних маршрутів розробляється й відповідна інфраструктура для відпочинку на велосипедах: створюються велопрокатні бази, підписуються договори з приватними садибами про облаштування місць для паркування велосипедів та закладів харчування для їхніх власників.

Зразком для нас є європейський досвід таких країн, як Австрія, Швейцарія, Німеччина, де цей вид відпочинку дуже популярний і інфраструктура розвинена. І як результат бачимо, що цей проект сприяє не лише залученню туристів у Карпати влітку, коли там низький сезон, а й те, що ми допомагаємо розвиватися підприємництву, - каже Загреба. Він констатує, що цього літа в Карпати їдуть на веловідпочинок не тільки українці, а й багато велотуристів з Чехії, Польщі, Німеччини. Цьому дуже сприяє те, що іноземцям не потрібно отримувати візу на в’їзд до України, повідомляє Коломия ВЕБ Портал із посиланням на DW.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться