SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Фрірайд в Карпатах - Спортивно-розважальний фестиваль «Адреналін фест»


2013-11-05 11:39:10 UTC

     Щороку, ближче до весни, команда лижної & сноуборд школи «Bukovel V.S.S.» після сезону на ідеально рівних схилах європейського зразку на гірськолижному курорті Т.К. «Буковель» вирушає на більш дикі схили. Однією з найекстремальніших гір в Карпатах є г. Петрос висота якої 2020 м над рівнем моря. Хтось може сказати: «Який може бути фрірайд в Карпатах?», -- але кожний досвідчений альпініст знає що зимові Карпати – це маленькі Гімалаї. Тим паче, г. Петрос є дуже лавинонебезпечною, в чому переконались наші райдери, адже, вже при спуску їм склала компанію невелика лавина. Усі райдери є досвідченими інструкторами, також мають досвід і в альпінізмі. Окрім адреналіну це сходження мало ще одну мету – вивчення території для розвитку Heli Ski в Україні. Адже, для трьох хвилин адреналіну, під час, спуску з гори, потрібно витратити близько чотирьох годин на сходження. Враховуючи скільки зусиль потрібно витратити на одне сходження, більше одного сходження в день мало хто зробить. А за допомогою гелікоптера таких спусків можна зробити безліч, але для цього потрібно зробити ще не одне сходження  і не на одну гору, щоб вивчити місцевість так як не на кожній вершині є майданчик для посадки гелікоптера, також така територія потрібна і на підніжжі гори. Одним словом наша команда над цим працює і в найближчому майбутньому Heli Ski в Укріїні буде.  

Спортивно-розважальний фестиваль «Адреналін фест» 

      Для мешканців м. Коломия в День молоді (24 червня) лижна & сноуборд школа «Bukovel V.S.S.»  організувала неймовірне екстрім шоу за участю райдерів школи. В першу чергу, неймовірним для коломиян став засніжений трамплін посеред літа з якого наші райдери  робили неймовірно екстремальні стрибки на лижах та сноуборді у воду. Глядачі затамувавши подих очікували все нових і нових трюків. А коли справжній сніг не витримав палкого червневого сонця і розтанув, прийшов час – лейкджампінгу. З цього трампліну показували не менш екстремальніші стрибки у воду на велосипедах.

      Під час шоу коломиянам не давали охолонути популярні місцеві DJ, які підливали «масло в вогонь» і в без того «гарячу» атмосферу. Розбавляли екстремальні виступи розважальними конкурсами, а також не обійшлось і без святкових феєрверків.

      Фестиваль «Адреналін фест» проводився втретє. Наступний фестиваль присвячений Дню молоді буде ще більш маштабніший, вражаючий, буде ще більше снігу, екстріму, більше драйву – пообіцяли організатори фестивалю. Місце проведення залишиться незмінним – м. Коломия, адже вона є столицею екстремальних видів спорту  на Західній Україні. 

Організатор: Лижна & сноуборд школа « Bukovel V.S.S.», www.bukovel.com

Партнери: Т.К. «Буковель»

За підтримки «Молодіжної ради» м. Коломия.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться