SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«Львівська пательня-2009»


2013-11-05 11:39:26 UTC

Усіх професійних кухарів запрошують до участі в конкурсі, фінал якого відбудеться 21 грудня в палаці спорту «Україна», повідомляє Zaxid.net. Перший етап змагань закінчиться 10 грудня. В журі «Львівської пательні» буде знана київська рестораторка Маргарита Січкар. Цікаво, чи вона знає, яку посудину львів’яни звуть пательнею?

«Львівська ситуація з грипом трохи відлякала тих людей, які мали б бути в журі. Тим не менше, троє з них уже погодилися взяти участь: директор компанії «Ресторанний консалтинг» Ольга Насонова, член Гільдії шеф-кухарів Росії Дан Марценюк, київський ресторатор Маргарита Січкар», – зазначив голова Гільдії рестораторів Львова Марк Зархін.

За його словами, нагороди будуть такі ж, як і минулого року: призовий фонд 1 місце – 5000 грн, 2 місце – 3500 грн, 3 місце – 2500 грн. А також почесні грамоти/дипломи учасникам, коштовні подарунки всім фіналістам.

Вимоги та технічні умови конкурсу дещо відрізняються від минулорічних. Тоді страви готували з м’яса, тепер меню буде рибне, але із тієї риби, яка водиться в українських річках та в Чорному морі.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться