SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Українська криза «відпочивала» на Буковелі, – директор туристичної компанії


2013-11-05 11:39:26 UTC

«Таких корків, як були під час новорічно-різдвяних свят у Буковелі, я, чесно кажучи, у Києві не бачив. І це не було лише в ті дні, коли приїжджали перші особи держави. Загалом було таке враження, що криза відпочивала саме на Буковелі», – зазначив сьогодні, 19 лютого, під час прес-конференції щодо відкриття регіонального офісу у Львові директор туристичної компанії «Поїхали з нами» Олег Куліков.

О.Куліков не пов’язує цей наплив туризму із зміною пріоритетів частини туристів, які до кризи відвідували гірськолижні курорти Європи. «Ті, хто звик їздити в Європу, поїхав туди. Частина із них просто обрали не п’яти-чотиризіркові готелі, а трьохзіркові – прокоментував О.Куліков – успішність сезону в Буковелі пояснюється сприятливими погодними умовами, а також потужною рекламною кампанією, яка проводилася до початку зимового гірськолижного сезону».

О.Куліков зазначив, що, на жаль, на сьогодні в Україні лише Буковель можна вважати гірськолижним курортом. «Усі інші, зокрема Славське, Драгобрат, – це поки що Радянський Союз», – сказав він.

zaxid.net

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться