SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Лавина на Закарпатті накрила туристів. Одна людина загинула, двоє врятувалися


2013-11-05 11:39:25 UTC

16 лютого вдень до оперативно-рятувальної служби міста Рахів надійшло повідомлення про те‚ що троє туристів (мешканці міст Вінниця та Житомир) в районі гори Петрос потрапили під снігову лавину, внаслідок чого один із них – 44-річний Олександр загинув.Іншим двом вдалося зв’язатися з рятувальниками та віднайти тіло свого товариша.

Про це Mukachevo.net повідомив начальник Головного управління МНС в Закарпатській області Ярослав Бабяк. За його словами, в оперативно-рятувальну службу міста Рахів надійшло повідомлення про те, що троє туристів з Вінниці і Житомира потрапили під сніжну лавину біля гори Петрос. Як розповів Бабяк, наслідком надзвичайної ситуації стала смерть одного з туристів – 44-річного Олександра. Його тіло знайшли друзі, які і звязались з рятувальниками. До орієнтовного місця перебування людей відправлені рятівники Рахівського гірського пошуково-рятувального пункта. Поки вони намагаються знайти тих, хто вціліли. З постраждалими постійно підтримується телефонний звязок. Обставини трагедії з`ясовуються.

«Світ лиж» знову нагадує про штормове попередження по Закарпаттю, Львівській області та Івано-Франківській області. Зараз, коли в Карпатах переважає сніг та мокрий сніг, будьте вдвічі уважнішими на схилах! Безпечного катання всім!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться