SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«Буковельські ігри» 2009 та День Святого Валентина на Буковелі


2013-11-05 11:39:25 UTC

14 лютого в ТК « Буковель» на площадці біля витягу №5 відбудеться грандіозна вечірка «Хортиця Party», присвячена до Дня Святого Валентина! Для вас буде грати неперевершений DJ Bumer (м. Київ) з запальною PJ’s підтримкою самих красивих дівчат. Також в програмі феєричне бармен-шоу від кращих барменів країни. Початок «Хортиця Party » в 15:00 біля витягу №5.

А з 19 по 21 лютого на гірськолижному курорті Буковель пройде спортивно-музичний фестиваль «Буковельські ігри» 2009.

Ідея проведення фестивалю виникла в минулому році після вдалого проведення серії змагань серед любителів і ветеранів таких як:

Січень 2008 – Австрія, Хайлігенблют: Лижні дні Україны в Австрії;

Лютий 2008 – Україна, Буковель: Bukovel Master Cup;

Березень 2008 – Грузія, Гудаурі: Лижні дні України в Грузії;

Травень 2008 – Австрія, Каунерталь: Лижні дні України в Австрії;

Січень 2009 – Італія, Сауза д’Оулюкс: Лижні дні України в Італії.

В даних заходах приймають участь любителі і ветерани гірських лиж та сноуборду, які ведуть активний стиль життя.

Наприклад, в змаганнях Bukovel Master Cup 2008 прийняло участь більш як 230 учасників. Лише з Россії на цей захід приїхало близько 40 чоловік.

В цьому році з Російської Федерації вже подано більш як 75 заявок на участь в змаганнях, а також 10 осіб з Італії, 5 з Австрії, 5 з Франції, більш як 10 осіб з Білорусії, а також з Чехії, Польщі, Молдови, і ін.

За попередніми підрахунками, кількість учасників змагань – більше 300 чоловік. Глядацька аудиторія на концертних програмах складатиме до 10000 осіб. Вперше на участь в змаганнях приїжджає група спеціально запрошених гостей – зірок українського шоу-бізнесу (Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Віктор Павлик, Віталій Козловський, і т.д.). Іншими словами, захід із звичайних любительських змагань переростає в міжнародний спортивно мистецький фестиваль.

Країна Буковель запрошує Вас.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться