SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Акція від ТК «Буковель» або «Хто зволікає, той платить більше»


2013-11-05 11:39:25 UTC

Шановні друзі,

Вже пройшов майже тиждень від початку акцій з попереднього продажу абонементів. Ми відчуваємо значний ажіотаж та попит на акційні абонементи. І це не дивно, адже акції від ТК « Буковель», особливо акція лояльності, це чудова нагода отримати найкращі в Україні умови для катання за надзвичайно низькими цінами. Люди вже добре навчились рахувати свої гроші, а тому впевнені, що найнижчі ціни на катання саме в Буковелі.

Хочемо звернути вашу увагу! Вже з багаторічної практики проведення аналогічних акцій можемо спрогнозувати, що найбільша кількість бажаючих скористатись ними буде в останні дні. Цим самим будуть створені об’єктивні труднощі в оперативній обробці замовлень та оформленні необхідних для отримання абонементів документів. Ми готові до цього напливу на останні дні акцій, але хотіли би попросити людей, що вже вирішили скористатись ними, не відкладати покупку абонементів на останні дні. Чим швидше ви пройдете необхідну процедуру придбання акційних абонементів, тим швидше ви їх отримаєте, і ще в цьому році зможете використати їх на засніжених схилах Буковелю.

Формула найкращого відпочинку на Буковелі проста: раніше плануєш – дешевше купуєш, раніше замовляєш – раніше отримуєш абонементи і не маєш жодних проблем з оформленням та доставкою, які можуть бути пов’язані з ажіотажем останніх акційних днів.

Тому не зволікайте і отримуйте позитивні емоції від катання за акційними цінами ще в цьому сезоні.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться