SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Гірськолижні комплекси готові до сезону


2013-11-05 11:39:24 UTC

Гірськолижні комплекси готові розпочати лижний сезон, впевнені на www.molbuk.com. Але визначити точну дату не дозволяють погодні умови. Комплексам, що мають снігові гармати, не надто важливий природний сніг. Щоби засніжити траси, їм потрібна стабільна мінусова температура. Щойно позначка на термометрі закріпиться нижче нуля, за тиждень спуски зможуть засніжити і приймати перших лижників.

У « Мигово» відкрили цукерню

– Чекаємо морозів, – розповів Сергій Герасимов, директор гірськолижного туристичного комплексу «Мигово». – А тоді запустимо снігові гармати і за тиждень можемо відкривати траси.
До зимового сезону в «Мигово» розширили автостоянку, вдосконалили траси, придбали нові снігові гармати, модернізували ратрак (машину для утрамбовування снігу на трасах), додали освітлення на схилах для нічного катання… Крім того, на території комплексу відкрили цукерню і загалом розширили мережу харчування.

Вартість лижного відпочинку майже не змінилася. Прокат лиж з черевиками коштуватиме 40 і 70 гривень – залежно від фірми-виробника (у пік сезону на 10 гривень дорожче). Вартість одного підйому на витягах коливатиметься приблизно від п’яти до 11 гривень – залежно від періоду доби, дня тижня та свят.

Нічне катання у п’ятницю-суботу триватиме приблизно з 18.00 до 21.00, а в інші дні витяги запускатимуть ввечері, якщо набереться понад 10 лижників. За словами Сергія Герасимова, торік вечірній період був дуже популярним – чернівецькі лижники приїжджали до комплексу після роботи. Абонемент на нічне катання коштує 60 гривень, а за три години можна спустися багато разів.

На «Цецино» встановлюють освітлення

Як розповіла Надія Максимюк, адміністратор спортивно-оздоровчого комплексу «Цецино», там готові відкрити траси з 10 грудня, якщо буде природний сніг. До нинішнього сезону тут відреставрували лижну трасу, окремо зробили маршрути для катання на санках і тюбінгах. Крім того, закінчують встановлювати освітлення, і тоді можна буде кататися ввечері. Нічне катання планують запровадити до 22.00. Торік у «Цецино» був пробний запуск лижної траси, тому ціни були низькими. Нинішнього сезону з вартістю ще не визначилися.

«Горбово» закупило нові лижі

– Зараз готуємося до зими, але коли почнемо сезон, точно сказати не можемо – це залежить від погоди, – повідомив Олег КОЛОДНИЦЬКИЙ, директор лижного парку «Горбово». – Маємо снігові гармати, і з настанням морозів потрібно буде 5-7 днів, щоб засніжити траси і розпочати сезон.

Цього року в «Горбово» розширили прокат, закупили 60 пар нових лиж, а також розширили територію для катання на тюбінгах. З цінами в лижному парку уже визначилися: абонемент коштуватиме від 50 (у будні) до 100 гривень (у святкові дні). У будні можна буде покататися навіть дешевше, ніж торік.

На офіційному сайті гірськолижного комплексу «Буковель» повідомляють, що почала працювати система засніження схилів і незабаром розпочнеться сезон катання. Абонементи на витяги та спорядження «Буковеля» можна купити в Чернівцях. Один підйом на бугільному витягу цієї зими обійдеться в 23-33 гривні.

– На жаль, продаж абонементів зі знижками щойно закінчився. Тепер ціни досить високі, – говорить Сергій Литовченко, завідувач магазину «Полярис». – Наприклад, 100-разовий абонемент на витяги коштує понад 1300 гривень, а включно з Новорічними святами – ще дорожче. Абонементи купували активно, тому можу сказати, що цієї зими дуже багато буковинців кататиметься на Буковелі.

Тут же можна придбати абонемент «Буковеля» на найпопулярніше спорядження. А можна орендувати лижі в Чернівцях. Коштуватиме комплект (лижі, чоботи та палиці) 100 гривень за добу.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться