SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Під час цвітіння сакури в Ужгороді очікують рекордну кількість туристів


2013-11-05 11:39:24 UTC

На травневі свята, коли цвістимуть сакури, в Ужгороді очікують на рекордну кількість туристів – близько 15 тисяч осіб. Такі прогнози висловлюють експерти кафедри туризму УжНУ та туристично-інформаційного центру Закарпаття. Як повідомив ZAXID.NET 21 січня завідувач кафедри туризму Федір Шандор, такою кількістю відвідувачів місто має завдячувати тому, що після розширення Шенгенської зони Європа стала менш доступною для наших туристів.

Ф. Шандор також зазначив, що сьогодні активно розробляється програма на травневі свята, зокрема фестиваль «Сакура». Це свято планують зробити щорічним активним іміджевим брендом туризму не лише в Ужгороді а й на Закарпатті. За словами завідувача кафедри, близько 40 студентів будуть залучені до процесу організації, обслуговування туристів на травневі свята.

У туристично-інформаційному центрі Закарпаття, опираючись на щоквартальні дослідження туристичного ринку області, вже підрахували суму щоденних витрат туриста. Вона становить близько 25 доларів. «Тож на травневі свята готелі й ресторани міста зможуть отримати близько 400 тис. доларів прибутку», – підсумував керівник центру Олександр Коваль.

Ф. Шандор також повідомив, що під час цьогорічних зимових свят місто відвідало менше гостей, ніж торік. «Вочевидь, розмови про економічну кризу трохи налякали туристів, тому від 25 грудня по 2 січня особливого ажіотажу не відбувалось – сказав він. – Однак ситуація змінилась, починаючи з 3 січня - до міста почали прибувати відпочиваючі. Усього на зимові свята в Ужгороді було зайнято близько 60% місць у готелях». Усього в готелях Ужгорода є 1300 місць.

Довiдка ZAXID.NET: японські сакури до Ужгорода завезли ще на початку ХІХ століття. Вони прижились і відтоді щороку наприкінці квітня зацвітають. В Ужгороді сакура вважається деревом-візитівкою міста.

zaxid.net

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться