SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Цієї неділі у Львові пройде Свято пампуха


2013-11-05 11:39:23 UTC

Цієї неділі, 25 січня, у Львові відбудеться 2-ге міське Свято пампуха. Відкриття свята розпочнеться о 12 годині на площі перед Оперним театром і триватиме до 16 год. А саме дійство проходитиме у Шевченківському Гаю. Про це сьогодні повідомив начальник управління культури та туризму ЛМР Андрій Сидор.

За його словами, гостей свята розважатимуть усілякими конкурсами: ліпленням сніговиків, лазінням по стовпі, поїданням пампухів тощо; забавами, розіграшами лотереї, святковими концертами, безліччю сюрпризів та святковою кухнею.

«Ми запрошуємо всіх прийти на свято, посмакувати смачненькими пампушками та взяти участь у конкурсах. Цьогоріч постараємося, щоб черг на ярмарку-продажу не виникало. Також запрошуємо всіх львівських господинь, що мають власні смачні рецепти приготування цієї страви, узяти участь у конкурсі «Найсмачніший пампух». Крім того, хочемо запросити минулорічного переможця із поїдання пампухів бути членом журі конкурсу цього року», – зазначив Андрій Сидор.

Як повідомив журналістів начальник управління культури, переможців будь-яких конкурсів буде нагороджено скляними пампухами із логотипом свята.

Новинкою цьогорічного свята є новостворений сайт pampuh.lviv.ua, на якому розміщено інформацію про Свято пампуха, про програми, рецепти найсмачніших пампухів, фотографії з минулорічного свята тощо. Також упродовж двох днів, у суботу та неділю, вулицями міста та в кав’ярнях 10 великих «пампухів» роздаватимуть газети «Пампушок».

Під час основного свята, яке відбуватиметься у Шевченківському Гаю, для гостей і мешканців міста виступатимуть хор «Гомін» та оркестр «Галицькі сурми». Родзинкою свята буде концерт Ігоря Богдана та Павла Табакова.

Вхід на свято буде платним – 15 грн для дорослих і 5 грн для дітей. За словами А. Сидора, зібрані кошти буде витрачено на ремонт і реставрацію пам’яток у Шевченківському Гаю.

Львівський портал

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться