SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Закарпаття: минулоріч кількість туристів збільшилася майже на 40 відсотків


2013-11-05 11:39:23 UTC

З початку року на Великоберезнянщині запрацювали одразу два крісельні витяги

У 2008 році на Закарпатті загалом відкрито 18 туристичних баз, ще 40 готуються до здачі за рік-два. Кількість туристів, що відвідали наш край минулого року збільшилася майже на 40 відсотків.

Чимало баз відкрито в гірських районах області. Зокрема запрацювали і 5 нових витягів, в тому числі 3 – крісельні.

На початку січня на Великоберезнянщині, біля села Вишка, відкрилася нова туристична база «Красія», яка має чудові перспективи для розвитку. Вже зараз любителям покататися на лижах пропонують дві траси – довжиною 1200 та 1800 метрів. Працюють два крісельні витяги. Постійний сніг забезпечується і сніговими гарматами. Щогодини тут можуть обслуговувати майже три тисячі туристів.

 – Новий курорт став до вподоби багатьох гостям нашого краю, які приїжджали відпочивати на Новорічно-Різдвяні канікули, – каже директор туристичного об’єкта Ігор Мірошниченко. – За два тижні роботи Красію відвідали кілька тисяч наших співвітчизників, в основному з Києва та східних областей країні. Також, за словами пана Ігоря, притоку туристів посприяло рішення наших західних сусідів щодо введення Шенгенських віз для українських туристів та падіння курсу національної валюти.

 – Чимало співвітчизників, які до цього часу полюбляли відпочивати на європейських курортах, з минулої зими переорієнтувалися на Карпати, – каже Ігор Мірошниченко. – Цьому сприяє й той фактор, що ціни на гірськолижних курортах Закарпаття цьогоріч в кілька разів нижчі, ніж, приміром, в сусідній Словаччині.

Через цьогорічну сніжну зиму на «Красії» спостерігається справжній туристичний бум. Такий оптимізм, за словами керівника бази, виправданий, навіть якби випало і небагато снігу.

 – Температура у Карпатах завжди нижча, ніж по всій Україні, а цей фактор дозволяє включати ночами снігові гармати і штучно формувати лижну трасу, – каже Ігор Мірошниченко. – Завдяки цьому на лижних трасах можливо буде кататися навіть весною.

Загалом керівництво гірськолижного курорту «Красія» обіцяє протягом усього сезону багато цікавих акцій та шоу-програм.

 – Відкриття ще одного зимового курорту – це добра ознака для нашого регіону, – каже керівник області Олег Гаваші, який у вівторок під час робочої поїздки на Великоберезнянщині оглянув новий туристичний об’єкт. – Впевнений, що за рахунок туристичної галузі гірські райони Закарпаття мають розвиватися, і розвиватися дуже непогано.

Закарпаття

online

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться